Pasti na myši

Nedostatek potravy, zda hlad tlačí hlodavce do lidských příbytků, či hospodářských budov a iv dnešní moderní době je někdy těžké se jich zbavit. Samozřejmě nikdo nemá z toho radost, dokonce ženám nahánějí strach. I vy máte problém s těmito hlodavci? Dokáží napáchat škody nejen na potravinách, ale i na kabelech, či na zařízení a konstrukcích budov. Pokud máte kočku, přirozeného predátora myší a hlodavců, nemusí jít vždy o ideální řešení. Pokud ji pravidelně krmíte a máte ji dokonce v interiéru, tak vám vůbec nebude myši chytat.

Pasti na myši

Namísto kočky potřebujete velmi účinných a spolehlivých pomocníků, kteří vás zbaví takových nechtěných návštěvníků nadlouho. Na jejich účinné odstranění máte na výběr různé typy prostředků, jako jsou například pasti na myši. Pasti na myši jsou vyrobeny z více druhů materiálu, najdete dřevěné, kovové i PVC pasti. Hlodavci usmrcují rychle a bez zbytečného utrpení. Vybrat si můžete z různých tvarů.

Pasti na krysy

Do blízkosti vašeho obydlí nebo chaty se mohou dostat i krysy, které roznášejí nebezpečné choroby. Co však dělat, když se jich potřebujete zbavit? Na výběr máte pasti na krysy, které vypadají jako klec. Do ní uložíte návnadu a klec se automaticky zavře, když do ní zvíře vejde a šlápne na plíšek s návnadou. Můžete si vybrat i klece na krysy uzavíratelné ze dvou stran, tehdy je větší pravděpodobnost, že se potkan do nich chytí.

Lepové pasti na myši i krysy

Lepové pasti se používají k chytání a hubení myší či potkanů v obytných i obchodních prostorech, hlavně tam, kde je používání rodenticidních návnad omezené. Lepové pasti jsou nejedovaté přípravky, bezpečné a jednoduché na použití. Dokonce je dokáží používat i ženy, co se o klasických pastích nedá říct.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení