Arpalit NEO spray

Arpalit NEO spray

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Arpalit NEO spray - 150ml

110 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

ARPALIT NEO - SPRAY

Aerosolový insekticidní přípravek s ovocídnym a larvicidní účinkem ve formě peny.Obsahuje i složky, které dodávají srsti zvířat výživu a lesk. Forma pěny vhodná zejména pro zvířata, které nesnášejí tekutou formu alebok ošetření obličejové části.
Přípravky ARPALIT Neo jsou jedinečnými přípravky na bázi nejnovějších poznatků o působení insekticidních látek, které poskytují dlouhodobý účinek proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stupněm. Poskytují ochranu proti opětovnému napadení těmito ektoparazity. Hlavními Insekticidní látkami jsou permethrin a FENOXYKARB.
Permethrin zabíjí dospělé ektoparazity a FENOXYKARB likviduje všechny jejich vývojová stádia. Tyto látky jsou na rozdíl od jiných pouze minimální toxické.
Při pravidelném používání přípravků ARPALIT Neo ochráníte svého miláčka nejen před blechami, klíšťaty a před jejich vývojovými stádii, ale i před zákeřnými onemocněními typu lymfská borelióza a klíšťová encephalitida. Zároveň tyto přípravky působí preventivně proti vzniku alergie na bleší kousnutí.

Přípravky ARPALIT Neo jsou určeny pro všechny nepotravinářské zvířata, zejména, pro psy, ptáky, plazy, a jiné drobné živočichy, včetně mláďat od stáří 2 měsíců.
Přípravky ARPALIT Neo nejenže ochrání před nepříjemnými ektoparazity, ale navíc, obsahují D-panthenol a silikonovou složku. D-panthenol dodává pokožce, srsti nebo peří zvířete výživu a vlhkost. Silikonová složka vytváří na povrchu srsti nebo peří ochranný hedvábný lesklý film, který zabraňuje dehydrataci.

Návod k použití:
Nádobu je nutné držet ve svislé poloze. Přípravek se aplikuje stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla. Před prvním použitím je třeba vícekrát stisknout rozprašovač naprázdno. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provede po celém povrchu těla kromě obličejové části. Srst se pročeše hřebenem, kartáčem nebo se rukou v rukavici vetře do srsti, aby lék mohl přestoupit až na kůži. Srst nebo kůže zvířete po ošetření musí být snadno zvlhčená.
K ošetření obličejové části těla se přípravek nastříká na ruku v rukavici a opatrně se vetře do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. Pokud je zvíře velice citlivé při doteku otvorů obličejové části, použijte k ošetření přípravek ARPALIT Neo pěna nanesení na ruku v rukavici.
Pokud má zvíře velmi citlivou pokožku, opatrně vyzkoušejte působení přípravku na maléčásti těla, případně použijte k ošetření ARPALIT Neo pěnu. Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat.
Po aplikaci zvíře 48 hodin nekoupejte.

složení:
Ethanolum synt. neden. 77,26 g, Propanum / Butanum 21,75 g, Permethrinum 0,47 g, Phenoxycarb 0,12 g, D-panthenolum 0,16 g, Phenyl Trimethicone 0,08 g, Parfum 0,16 gv 100,0 g přípravku .

Upozornění:
Nepodávejte nemocným nebo alergickým zvířatům ani zvířatům v laktaci.
Přípravek není vhodný pro kočky.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info