Versele Laga Prestige Premium African Parrot Loro Parque Mix 1kg

Versele Laga Prestige Premium African Parrot Loro Parque Mix 1kg

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

PREMIUM - ZRNINOVÉ SMĚSI obohacené o komplex V.A.M (vitaminy, aminokyseliny a minerály), FOS a drcené ústřičné lastury a mořské minerály.

165 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Prestige Premium African Parrot Loro Parque Mix - prémiová směs pro africké velké papoušky 1kg

Krmivo pro papoušky African Parrot Loro Parque Mix je obohacená směs o extra složky, speciálně vytvořené pro papoušků šedých (žako), papoušků senegalských a jiné africké druhy papoušků. Všechny Prestige Premium Loro Parque směsi se skládají z velmi pestré škály zrnin a obsahují množství pochoutek pro papoušky jako dýňová semínka, šipky, sušené chilli papričky a piniové oříšky. Krmivo je obohaceno o 8% velkých VAM granulí, které zajišťují další přísun potřebných vitamínů, aminokyselin a minerálních látek.

Směs byla složena na základě konzultací s vědeckým týmem Loro Parque (Tenerife) a v parku ji používají jako základní potravu pro všechny velké africké papoušky.

Versele-Laga podporuje Loro Parque Fundación, jejímž cílem je zachování ohrožených druhů ptáků a jejich životního prostředí. Zakoupením tohoto produktu podpoříte Loro Parque Fundación na pomoc přírodě.

Orientační nutriční hodnoty:
Bílkoviny 14%, Tuk 15,5%, Popel 5%, Vláknina 14,5%, Vápník 0,95%, Fosfor 0,38%, Methionin 3,250 mg / kg, Lysin 4,450 mg / kg, Vitamín A 8,000 IU / kg Vitamin D3 1,600 IU / kg, Vitamin E 20 mg / kg

African Parrot Loro Parque Mix je navíc obohacena o:
Vitamin K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyseliny listovou, biotin a cholin, sodík, hořčík, draslík, železo, měď, mangan, zinek, selen a jód.

složení:
Žíhaná slunečnice, Bílá slunečnice, Velké VAM granule, Oves, Kukuřice, Neloupaná rýže, Pšenice, Pohanka, Ječmen, Řepkové jadérka, Dýňová jádra, Dari, Piniové oříšky, Svatojánský chléb, Semenec, Konopné semeno, Drcené Lastury, Bílé proso, Popcorn, šipky, Červená paprika

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info