Versele Laga Prestige Premium Parrots 2,5kg

Versele Laga Prestige Premium Parrots 2,5kg

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

PREMIUM - ZRNINOVÉ SMĚSI obohacené o komplex V.A.M (vitaminy, aminokyseliny a minerály), FOS a drcené ústřičné lastury a mořské minerály.

362 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Prestige Premium Parrots - prémiová směs pro všechny velké papoušky 2,5kg

Krmivo pro velké papoušky Parrots Premium je obohacena směs zrnin optimalizována pro plnohodnotný život velkých papoušků. Tato směs se skládá z pečlivě vybíraných semen a navíc je obohacena o vitamíny, aminokyseliny a minerální látky zpracované v extrudovaných MAXI VAM peletách. Navíc VAM pelety obsahují složku Florastimul, která zajišťuje optimální střevní mikroflóru a zabraňuje vzniku střevních onemocnění. Podrcené lastury zajistí dobrou funkci svalu žaludku a správnou rovnováhu vápníku a fosforu.

Orientační nutriční hodnoty:
Bílkoviny 14%, Tuk 14,6%, Popel 5,5%, Vláknina 16%, Vápník 0,93%, Fosfor 0,36%, Vitamín A 8,000 IU / kg, Vitamin D3 1,600 IU / kg, Vitamin E 19 mg / kg

Směs Parrots Premium je navíc obohacena o:
Vitamin K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyseliny listovou, biotin a cholin, sodík, hořčík, draslík, železo, měď, mangan, zinek, selen a jód.

složení:
Žíhaná slunečnice 13,5%, Cardy 12%, Pohanka 9%, Paddy rýže 9%, Oves 8%, Lesknice 7%, Bílá slunečnice 5,5%, Konopné semínka 4%, Piniové oříšky 3%, Dýňová jádra 3%, žluté proso 3%, Červené proso 3%, Dari 2%, Kukuřice 2%, Popcorn 1%, Pšenice 1%, Šipky 1%, Červená paprika 1%, Maxi VAM pelety 8%, Podrvené lastury 2%

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info