PICART pro štěňata

PICART pro štěňata

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

PICAROT pro štěňata. 20kg

1848 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Picart

PICART pro štěňata

Vyrobeno ve Španělsku

Jakostní znaky (%): bílkoviny 32, tuk 20, popel 7, vlákniny 2,2.

Složení: dehydrované kuřecí maso, pšenice, kukuřice, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, ječmen, řepná drť, rybí olej (min. 2%), pivovarské kvasnice, výtažek ze sladu, hydrolizované pivovarské kvasnice (zdroj prebiotik MOS) ( min. 0,2%), výtažek z yukky, chlorid sodný.

Doplňkové látky (kg): Vitamíny, provitamíny a definované chemické látky s podobným účinkem. Vitamín A: 30 000 m.j., vitamín D3 1800 m.j., taurin 7 50 mg (0,08%).

Stopové prvky a jejich sloučeniny: měď jako sulfát měďnatý pentahydrát 5 mg, měď jako chelát mědi aminokyselina hydrát 5 mg, zinek jako sulfát zinku monohydrát 50 mg, zinek jako chelát zinku aminokyselina hydrát 30 mg, mangan jako chelát manganu aminokyselina hydrát 4 mg, mangan jako sulfát manganatý monohydrát 8 mg, železo jako sulfát železitý monohydrát 25 mg, jód jako jodid draselný 1 mg, kobalt jako uhličitan kobaltu monohydrát 0,5 mg, selen jako organická forma selenu ze Saccharomyces cerevisiae (CNCM I - 3060) (droždí se selenem v inaktivní formě) (3b 8.10) 0,3 mg, antioxidanty.

Balení: 20 kg

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info