Superprémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen

Superprémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Superprémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen. 15kg

1204 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Select

Superprémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen

Složení: dehydrované kuřecí maso, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, pivovarské kvasnice, řepná drť, kukuřičný lepek, rajčatový protlak, minerální látky, rybí olej, paprika v prášku, hydrolyzované kvasnice (zdroj prebiotik MOS) (min. 0,2 %), glukosamin, výtažek z citrusových plodů a yukky, česnek v prášku.

Jakostní znaky (%): bílkoviny: 26, oleje a tuky 15, popel 7,7, vláknina 2,2.

Doplňkové látky: vitamíny, provitamíny a definované chemické látky s podobným účinkem. Vitamín A 22.500 m.j., vitamín D3 1 800 m.j., vitamín E 110 m.j ..
Stopové prvky nebo jejich sloučeniny: měď jako sulfát měďnatý pentahydrát 5 mg, měď jako chelát mědi aminokyseliny hydrát 5 mg, zinek jako sulfát zinku monohydrát 80 mg, zinek jako chelát zinku aminokyselina hydrát 40 mg, mangan jako chelát manganu aminokyselina hydrát 4 mg, mangan jako sulfát monohydrát 8 mg, železo jako sulfát železitý monohydrát 20 mg, jód jako jodid draselný 1,5 mg, kobalt jako uhličitan kobaltu monohydrát 0,5 mg, selen jako organická forma selenu ze Saccharomyces cerevisiae (CNCM I - 3060) (droždí se selenem v inaktivní formě) (3 b 8.10) 0,3 mg, antioxidanty.

Balení: 15kg

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info