Acidomid pro exoty 1L

Acidomid pro exoty 1L

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Prevence rozmnožování bakterií, plísní a kokcidií

185 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Acidomid E pro exoty a papoušky 1L

Minerálně-vitamínový přípravek pro exotické ptactvo. Prevence množení plísní, kokcidií a patogenních bakterií.

ACIDOMID je špičkový výrobek moderní koncepce, který působí nejen proti množení patogenních bakterií, ale také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. Acidomid však není léčivo, neobsahuje kokcidiostatika a nezanechává tak v organismu rezidua. Nemá ochranné lhůty.

Obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro trávení. Organické kyseliny okyselují vodu, účinně ji konzervují a stabilizují. Je tak výrazně omezeny nežádoucí množení patogenních bakterií a plísní ve vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné, v organismu jsou využity jako zdroj energie. Organické kyseliny také redukují problémy trávicího traktu a zlepšují stravitelnost bílkovin.

Díky látkám přírodního charakteru snižuje množení nitrobuněčných parazitů, jako jsou kokcidie. Pro maximální efekt je třeba pravidelné přidávání do vody, vždy když ji měníte.

Acidomid jako jediný přípravek svého druhu na trhu obsahuje vyvážený poměr elektrolytických prvků, které podporují účinnost jednotlivých aktivních složek výrobku. Elektrolyty urychlují a zvyšují přechod účinných látek přes buněčnou membránu do nitra buňky.

složení:

Minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamin C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.

dávkování:

10ml / 1 litr vody po celý rok. První 2-3 dny se doporučuje poloviční dávkování (5ml / 1 litr vody)

Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookiesVíce info